تولید کننده بتن آماده استاندارد با بالاترین رده مقاومتی(c50)مجهز به آزمایشگاه کنترل کیفیت و باسکول دیجیتال ۶۰ تنی کالیبره شده اداره استاندارد.

concrete factory

درباره ما 

ABOUT US

شرکت دلتا بتن حیدری با مساحت ۸۰۰۰ متر مربع کارخانه ای میباشد که با هدف تولید و تامین بتن آماده تاسیس گردید و بتن مورد نیاز پروژه های عمرانی و ساختمانی پایتخت نموده است.
این مجموعه با مدیریت کارآمد، افتخار تولید و تامین بتن آمده استاندارد و صدها پروژه بزرگ و کوچک نیز در غرب و شمال غرب استان تهران را نصیب خود نموده است.
از دیگر عوامل حفظ کیفیت بتن کنترل زمان تولید و تحویل آن می باشد.لذا موقعیت کارخانه از لحاظ مکانی و دسترسی شهری برایمان مهم بوده است. این مجموعه از لحاظ جغرافیایی در منطقه ۱۸ شهردار تهران با دسترسی سریغ به بزرگراه آزادگان شمال و جنوب قرار دارد.

دلتا بتن حیدری

——————————————

سخن موسس

ازآنجایی که شروع فعالیت ما با دفاع مقدس مقارن گردید بین تولید و دفاع از کشور دچار دشواری های انتخاب می شدیم ولی ما نیز در کنار دیگر دوستانمان کفش سربازی پوشیده و دفاع از کشور را ترجیح دادیم با پایان جنگ نیاز برای تولید و به حرکت درآوردن چرخ صنعت، بر دوش همه ما سنگینی میکرد و همه باید برای دوباره ساختن وطن تلاش میکردند که ما نیز از این جماعت جدا نبودیم و با تاسیس یک کارخانه تولید بتن آماده استاندارد سعی کردیم دوشادوش دیگر دوستانمان در آبادانی کشور و شهرمان سهمی هرچند کوچک داشته باشیم بااین تفاوت که ما دفاع از کشور در طول جنگ ارزش های واقعی را با جان و دل لمس کرده  و یافته بودیم که آنچه از انسان ها باقی می ماند اعمال صالح و نام نیک است .لذا همواره از آغاز تا امروز این قصه را برای فرزندانمان نقل میکنیم که ایمان و صداقت سرمایه ای است آسمانی که هرگز با هیچ پارامتری زمینی قابل معامله نمی باشد و برای حفظ آن بایست خط راست را با الگوی بزرگان که نام نیکشان هزاران سال نوازش کننده روح و جسم بوده است پیدا و حرکت کرد تا به کمال رسید و هم دنیا را ساخت و هم آخرت را..

به امید ایرانی آباد و سر افراز

(حاج منصور حیدری)